Základní informace - edit. k 28. 11.

Základní informace - edit. k 28. 11.

Ahoj, všechny Vás zdravíme z Prahy, kde usilovně pracujeme na přípravě Světových dnů mládeže v Lisabonu. Zde Vám přinášíme nějaké podrobnější informace.

Na setkání se mohou přihlásit mladí ve věku 16–30 let. Mladší 18 let musí vyplnit kartu mladších s osobou, která za ně ponese odpovědnost. Starší 30 let se mohou hlásit pouze do přípravného týmu.

Nabízíme tyto varianty prožití Světových dnů mládeže:

Poutní balíček SDM a Dny v diecézích (26. 7.–6. 8.); společnou leteckou dopravu do Portugalska a zpět (ubytování; strava; veškerá doprava - letecky z ČR do Portugalska + z letiště na Dny v diecézi a zpět do Lisabonu + MHD Lisabon; pojištění; vybavení poutníka (předpokládaný obsah: taška, pláštěnka, šátek, …) a vstup na mezinárodní i český program)

- odhadovaná cena 21 000 Kč (při zaplacení zálohy do 17. 12. 2022, bude u doplatku sleva 1000 Kč); výše celkové ceny závisí na ceně letenek

Poutní balíček SDM (1. 8.–6. 8.); společnou leteckou dopravu do Portugalska a zpět (ubytování; strava; doprava - letecky z ČR do Portugalska + MHD Lisabon; pojištění; vybavení poutníka (předpokládaný obsah: taška, pláštěnka, šátek, …) a vstup na mezinárodní i český program)

- odhadovaná cena 18 500 Kč (při zaplacení zálohy do 17. 12. 2022, bude u doplatku sleva 1000 Kč); výše celkové ceny závisí na ceně letenek

Domlouváme společnou leteckou dopravu do Portugalska a zpět. Můžete se také vydat na SDM po vlastní ose:

Poutní balíček SDM a Dny v diecézích (26. 7.–6. 8.); bez dopravy (ubytování; strava; MHD Lisabon; pojištění; vybavení poutníka (předpokládaný obsah: taška, pláštěnka, šátek, …) a vstup na mezinárodní i český program; NEOBSAHUJE dopravu na Dny v diecézi a zpět do Lisabonu)

- celková cena 9000 Kč (pouze do 17. 12. 2022), poté 10 000

Poutní balíček SDM (1. 8.–6. 8.); bez dopravy (ubytování; strava; MHD Lisabon; pojištění; vybavení poutníka (předpokládaný obsah: taška, pláštěnka, šátek, …) a vstup na mezinárodní i český program)

- celková cena 7000 Kč (pouze do 17. 12. 2022), poté 8000 Kč

 

 

Jiné varianty pobytu (pouze na víkend apod.) jsou možné pouze přes přihlášení na oficiálních portugalských stránkách. Za Sekci pro mládež tyto varianty zaštiťovat nebudeme.

Přihlašování probíhá vyplněním přihlašovacího formuláře a zaplacením nevratné zálohy 5000 Kč. Při jejím zaplacení do 17.12. 2022, si zafixujete stanovenou cenu. Upozorňujeme, že cena pro později přihlášené poroste. Zaplacenou zálohu již nelze stornovat, je možné ji převést na náhradníka, kterého za sebe sami naleznete.

SDM je možné zorganizovat díky ochotě, schopnostem a nasazení dobrovolníků z celého světa. Budeme rádi, pokud se zapojíte do přípravného týmu. Jestliže jste jazykově vybaveni a rádi byste si vyzkoušeli mezinárodní spolupráci, můžete se přihlásit a zkusit dobrovolničení v lisabonské skupině.

Věříme, že účast na Světových dnech mládeže je zážitek na celý život a rádi bychom tuto zkušenost umožnili, co nejvíce mladým lidem. Budeme rádi za každou pomoc i podporu, jak finanční, tak modlitební. Přispět můžete buď darem na náš účet: 2602177857/2010 (na vyžádání vystavíme darovací smlouvu), nebo podpořit konkrétní mladé ve vaší farnosti.

Přihlašování zde, Sledujte oficiální facebook SDM, časté dotazy odpovídáme zde.

Nebojte se nám napsat.

Organizační tým SDM

mail: [email protected]
Fb: sekcepromladez 
Ig: @sekcepromladez