České tričko Světových dnů mládeže? To chceš

České tričko Světových dnů mládeže? To chceš

Na cestu do Lisabonu se poutník musí dobře vybavit. Pro českou skupinu jsme připravili dva druhy triček, které si můžete objednat. Trička se liší materiálem, ale i potiskem. Obě trička jsou bílé barvy. Trička jsou za 380 Kč. Trička je nutné objednat předem, nebudou k dostání během setkání v Lisabonu, proto neváhejte s objednáním.

První tričko je 100 % certifikovaný recyklovaný micro polyester, rychleschnoucí materiál (tzv. funkční) a nabízíme ho v pánském a dámském střihu. Sportovní trička budou potištěna na prsou a na rukávu. Náhled trička a další podrobnosti najdete na eshopu: http://shop.in.cz/. Uzavření předobjednávky je 18.6.2023, poté nemůžeme garantovat doručení před SDM. Tato trička se budou rozesílat dle vašich předobjednávek v termínu od 11.7. do 21.7.2023. Počítejte s tím, že platíte poštovné a balné. Platba předem. Upozorňujeme, že objednávka na dobírku není možná!

Druhé tričko je bavlněné ve střihu unisex (materiál: 100% bavlna, 130g/m²). Přední strana má oficiální logo JMJ Lisboa 2023 a na zádech má nápis Czech Republic. Náhled trička a další podrobnosti najdete v objednávkovém formuláři. Tato trička se vyzvedávají pouze na Diecézních centrech mládeže a po předchozí domluvě si můžete tričko vyzvednout i na přípravných setkáních v diecézi.

Doporučujeme objednat si tričko i jako dárek pro vaši hostitelskou rodinu, zvláště pro ty z vás, kteří bude i na Dnech v diecézi Porto. České tričko může být pěknou památkou na vaše setkání s hostiteli.

Pokud nebudete spokojeni s návrhy, které jsme pro vás připravili, tak si vždy můžete objednat i mnoho dalšího na oficiálním eshopu SDM: https://store-eu.lisboa2023.org/